SSK Gün Sorgulama

Önceden e-Devlet şifresi ile öğrenilebilen ssk gün sorgulama işlemleri tc kimlik no, nüfus il, cilt no, doğum yılı bilgilerini girerek sorgulanabilmekte. SSK gün sayınız Sosyal Sigorta Kurumu websitesinde ssk gün sorgulama adresinde yapabilir ya da aşağıdaki şifresiz ssk gün sorgulama ekranından öğrenebilirsiniz.

TC kimlik no ile SSK Gün Sorgulama Nasıl Yapılır ?

SSK Sorgulama
SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, SSK Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

SSK Gün Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "4A Hizmetleri" başlığı altındaki 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.Şifresiz SSK Gün Sorgulama yapılırken aşırı yoğun işlem talebinden dolayı SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor. Kimlik bilgilerinizi bir kaç defa girmeniz gerekebilir.

SSK gün sorgulama sayfasında emekli aylık bilgisi, sigorta pirim gün sayısı, 4A ve 4 B hizmet dökümü, emekli aylık bilgisi (4A, 4B, 4C ) için, tescil kaydı tespiti (4 A, 4 B, 4 C), emekli aylığı kesintisi ( 4 C ), işgörmezlik ödeme (4A, 4B ), sağlık provizyon sorgulama, sigorta başlangıç ve bitiş tarihleri ve SGK işe Giriş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

SSK Hastaneleri

SSK Hastaneleri sayfasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi Türkiye'deki tüm illerdeki SSK Hastaneleri listesini il il, açık adres, telefon, fax gibi iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. SSK Hastaneleri için.

SSK Emeklilik Şartları

Yeni Sosyal Güvenlik yasası herşeyi değiştiriyor. Yeni Sosyal Güvenlik yasasında nasıl etkileneceğiz, yeni SSK yasasındaki yenilikler! Emeklilik Şartları hakkında.

SSK Sorgulama Sistemi Değişti

Yeni SSK Sorgulama sisteminde SSK Gün sorgulama yapabilmek için E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SSK Sorgulama ve SSK Prim Sorgulama işlemi için E-Devlet SSK Gün Sorgulama linkine tıklayarak da sorgulama yapabilirsiniz.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :Yeni SSK Sorgulama Sistemi'nde E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den alacağınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. E-devlet Kapısı'ndan girdikten sonra kısa yoldan SSK Gün Sorgulama işleminizi yapmak için tıklayınız.

SSK Gün Sorgulama ekranında E-Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama, SSK Gün Dökümü alabilirsiniz. SSK Gün Sorgulama işlemleriniz için.

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"SSK Sorgulama" ile ilgili içeriği sosyal medya'da paylaşmak için;

Youtube Facebook Twitter Google+ LinkedIn Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Addthis

Etiketler : ssk gün sorgulama, ssk gün sorgulama tc kimlik no ile, ssk sorgulama, e devlet ssk sorgulama, 4a hizmet dökümü, tc ile ssk gün sorgulama, tc kimlik no ile ssk gün sorgulama